Telefon +48 71 349 77 69 Facebook Google+

Biuro Rachunkowe
DUET s.c.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej.
Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i osoby prawne. Gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Swojej obowiązki wykonujemy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Informacje o firmie

Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług.
Rzetelna obsługa księgowo-podatkowa naszych klientów poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Z wieloma podmiotami współpracujemy już nierzadko po kilkanaście lat. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów.

Biuro Rachunkowe „DUET” s.c. gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

Cieszymy się, że Klienci darzą nas zaufaniem i powierzają nam obsługę księgową swoich firm, która przynosi im wymierne korzyści.
Warto również dodać, że sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a wysoka jakość usług idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Ponadto nasze działania objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym klientom jeszcze większą pewność i bezpieczeństwo.

Kto jest kto

Mgr Agnieszka Bardecka – absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalizacji Finanse i Rachunkowość. Posiada trzynastoletnie doświadczenie, jako samodzielna księgowa w kancelarii doradztwa podatkowego. Posiada Certyfikat do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.

Mgr Wojciech Łoboda – absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalizacji Rachunkowość i Podatki. Posiada dwunastoletnie doświadczenie, jako samodzielny księgowy w kancelarii doradztwa podatkowego oraz kierownik biura rachunkowego. Posiada Certyfikat do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.

Kontakt

Biuro Rachunkowe DUET s.c.
Agnieszka Bardecka, Wojciech Łoboda
ul. Legnicka 62/C107
54-206 Wrocław

NIP 897-17-75-251
REGON 021552708

internet: duet-sc.pl

biuro.duet.sc@gmail.com

Agnieszka Bardecka
tel. 694 475 266
bardecka.a@gmail.com

Wojciech Łoboda
tel. 662 153 855
loboda.w@gmail.com

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00 - 17.00