Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług.

Rzetelna obsługa księgowo-podatkowa naszych klientów poparta jest wieloletnim doświadczeniem. Z wieloma podmiotami współpracujemy już nierzadko po kilkanaście lat. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów.

Biuro Rachunkowe „DUET” s.c. gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością oraz rzetelnością.

Kto jest kto

Mgr Agnieszka Bardecka – absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalizacji Finanse i Rachunkowość. Posiada trzynastoletnie doświadczenie, jako samodzielna księgowa w kancelarii doradztwa podatkowego. Posiada Certyfikat do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.

Mgr Wojciech Łoboda – absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, na kierunku Finanse i Rachunkowość. Ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej i na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalizacji Rachunkowość i Podatki. Posiada dwunastoletnie doświadczenie, jako samodzielny księgowy w kancelarii doradztwa podatkowego oraz kierownik biura rachunkowego. Posiada Certyfikat do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych wydany przez Ministra Finansów.