5

Wydatki na rachunki to wieczny problem jeżeli chodzi o oszczędzanie. Dzięki Biurowi Rachunkowemu Duet wiem ile w całości wynoszą mnie opłaty za prąd, wodę itp i moge stwierdzić na ile mogę sobie pozwolić jeżeli chodzi o odkładanie pieniędzy na konto oszczędnościowe. Świetne podejście do klientów, niskie ceny usług. Polecam.

Święty
Wrocław

4

Biuro rachunkowe godne polecenia i do pozazdroszczenia innym tego typu instytucjom. Świetny kontakt zarówno w cztery oczy jak i telefonicznie. Niskie ceny usługi oraz profesjonalne doradztwo zapewniają, że nie ma się o co martwić, brawo.

TAXI
Wrocław

3

Bardzo miło sprawnie pełen szacunek .. miejsce godne polecenia ..wszystko załatwione co chciałem bez żadnych problemów .. Mili ludzie bardzo solidne podejście do klienta ..Polecam ..

Tomasz S
Bartoszyce

2

Miałam mały problem z ZUS’em i potrzebowałam pomocy specjalistów. Firma Duet w pełni spełniła moje wszelkie oczekiwania i sprawy wróciły w końcu na właściwy tor. Pozdrawiam i w razie problemów w przyszłości na pewno wrócę!

Lenka
Wrocław

1

Korzystam z usług biura rachunkowego Duet i jestem bardzo zadowolona. Pracownicy są bardzo solidni i sumienni oraz co najważniejsze pomocni. Szczególnie w sytuacjach gdy pojawiają się wątpliwości co do rozliczeń podatkowych lub księgowania. Dokumenty są uporządkowane i zawsze gdy czegoś potrzebuje znajduje się to błyskawicznie. Z czystym sumieniem polecam usługi tego biura!

Anna Piotrowska
Wrocław

Podziel się swoją opinią

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji